E-podatelna

INFORMACE O PROVOZU PODATELNY A O PODMÍNKÁCH PŘIJÍMÁNÍ DOKUMENTŮ

(dle § 2 odst. 3 vyhlášky č. 259/2012 Sb., o podrobnostech výkonu spisové služby, v platném znění)

1. adresa pro doručování dokumentů v analogové podobě a dokumentů v digitální podobě doručovaných na přenosných technických nosičích dat:

Základní škola Havlíčkův Brod, V Sadech 560

V Sadech 560

580 01 Havlíčkův Brod, kancelář, 1. patro, místnost 105

tel.: 569 422 179, 606 327 843

2. úřední hodiny podatelny:

pondělí – čtvrtek 6:30 – 14:00 hodin, pátek 6:30 – 13:00

3. adresa pracoviště pro e-mailovou korespondenci podepsanou zaručeným elektronickým               podpisem:

info@zssady.cz

4. identifikátor datové schránky:

z3xmmb8

5. další možnosti elektronické komunikace bez zaručeného elektronického podpisu:

e-mailové kontakty na jednotlivé zaměstnance na webové stránce:

prostřednictvím elektronické žákovské knížky

6. přehled dalších datových formátů dokumentů obsažených v datové zprávě, ve kterých                      veřejnoprávní původce přijímá dokumenty v digitální podobě:

*.PDF (dokument ve formátu Adobe Acrobat Reader®),

*.ODT (Open Document Text),

*.ODS (Open Document Spreadsheet),

*.ODP (Open Document Presentation),

*.TXT (prostý text),

*.RTF (dokument v textovém standardu RTF),

*.DOC/*.DOCX (dokument MS Word),

*.XLS/*.XLSX (dokument MS Excel),

*.PPT/*.PPTX (MS PowerPoint Presentation),

*.JPG/*.JPEG/*.JFIF (Joint Photographic Experts Group File Interchange Format),

*.PNG (Portable Network Graphics),

*.TIF/*.TIFF (Tagged Image File Format),

*.GIF (Graphics Interchange Format),

*.MPEGl/*.MPEG2 (Moving Picture Experts Group Phase 1/Phase 2),

*.WAV (Waveform Audio Format),

*.MP2/*.MP3 (MPEG-1 Audio Layer 2/Layer 3),

Maximální velikost datové zprávy dodávané do datové schránky je 10 MB.

7. Bezpečnost datové zprávy dodávané do datové schránky:

datová zpráva nesmí obsahovat škodlivý kód, který může poškodit informační systém datových schránek, údaj v něm obsažený nebo výpočetní techniku držitele datové schránky. Takovou datovou       zprávu správce informačního systému datových schránek nepřijme k odeslání, stejně jako datovou   zprávu, která není vytvořena v přípustném datovém formátu nebo převyšuje svou velikostí     maximální stanovenou velikost.

8. přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých veřejnoprávní původce přijímá                       dokumenty v digitální podobě:

CD, DVD, USB flash disk

9. způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového       formátu nebo „škodlivého kódu“:

• pokud je na podatelnu doručen neúplný nebo poškozený dokument tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky vnímatelným způsoben a současně u něj lze určit, kdo jej odeslal, podatelna vyrozumí odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a vyžádá si jeho nové zaslání

• pokud je na podatelnu doručen neúplný nebo poškozený dokument tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky vnímatelným způsoben a současně u něj nelze určit, kdo jej odeslal, podatelna tento dokument nezpracovává

PaedDr. Milena Honsová

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Předmět e-mailu: *

Soubor:

Zpráva: *

Napište číslici pět: *

Povinné údaje jsou označeny (*).